rejsy
Wirtualny Olkusz - FORUM Wirtualny Olkusz Wirtualny Olkusz - CZAT Wirtualny Olkusz - FORUM

Olkusz

I n f o r m a c j a:
Sprawy olkuskie, ważne i błahe. W miarę wyłaniania się określonych tematów bedziemy dokładać grupy tematyczne. Na razie niech działa!
N o w e  w i a d o m o ś c i:
Re: Jaki materac kupić do mieszkania?
Sama mam w domu sprężynowy i jestem zadowolona. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, nic się nie odkształca. Wybrałam średniotwardy. Tobie również radze taki wybrać ...
(15 wrz, 13:17, ilka, Hydepark)
Jaki materac kupić do mieszkania?
Witam wszystkich. Stanęłam właśnie przed ciężkim wyborem odpowiedniego materaca do mieszkania i nie wiem na co się zdecydować. Na tradycyjny sprężynowy czy może zakupić jednak lateksowy?
(15 wrz, 13:09, zderka, Hydepark)
Re: Aranżacja
W takim razie ja również dorzucę coś od siebie - jednak w kwestii aranżacji wnętrza. Nie wiem czy lubicie elganckie dodatki, ja na przykład bardzo. ...
(15 wrz, 12:14, zderka, Hydepark)
Sztuczna trawa na balkon lub taras
Lubisz spędzać czas na balkonie lub tarasie? Zastanawiasz się jak możnaby sprawić, by był on jeszcze przyjemniejszym miejscem do odpoczynku po całym dniu ciężkiej pracy ...
(15 wrz, 10:48, majkelo, Sprzedam / oddam)
Tapety ścienne do kuchni
Jeżeli ktoś z forumowiczów jest na etapie remontu swojego domu to polecam zaitneresować się bogatą ofertą tapety ściennych do kuchni http://www.innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki . Bardzo duży wybór, ...
(15 wrz, 10:46, majkelo, Sprzedam / oddam)
Re: mieszkanie w domu czy w bloku?
Mi się wydaje, że z tym czynszem to lekka przesada, wszystko zależy gdzie kupujesz i na jakiej zasadzie, ale jak kupujesz własnościowe to raczej taki ...
(14 wrz, 10:45, Jenkin, Olkusz)
Re: remont wykończenie
Ja właśnie szukam jakieś firmy z Warszawy oferującej profesjonalne ocieplanie domu. Trafiłem na taką firmę - link: www.docieplenia.pl. Znacie może tę firmę?
(12 wrz, 01:40, Czaol, Hydepark)
Zakupy dla zwierząt przez internet
hej. Co myślicie o robieniu zakupów dla naszych pupili przez internet, np. w takim sklepie: http://www.e-pazur.com/? Czy ktoś z Was by się na to zdecydował, czy ...
(07 wrz, 16:02, sosna, Hydepark)
Re: Podobają Wam się te meble?>
A myślicie, że takie szafy skrytkowe będą idealne dla pracowników? Mają szafki z 2 schowkami w pionie i inne stosowane jako szafy ubraniowe w szatniach ...
(05 wrz, 11:47, magnolia, Hydepark)
Odtruwanie organizmu
Jeśli komuś przytrafiło się zatrucie alkoholowe to polecam Odtrucia alkoholowe - http://www.odtruwamy.pl . Profesjonalni lekarze zajmują się leczeniem zatruć poalkoholowych oraz leczą osoby uzależnione od ...
(03 wrz, 21:23, Czaol, Hydepark)
 GrupyWątki • «»Nowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  «|<-...21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29| 30| 31| ...->|»
Re: Który Osrodek Szkolenia Kierowców?
Autor: ~stara panna
Data: 18 paź 2010, godz. 16:47
Do rafał-to najwidoczniej pracujesz w ośrodku gdzie jest wystarczająco wielu instruktorów,dzięki czemu Ty się nudzisz w domu i masz czas siedzieć na forum.smiling smiley
Autor: ~dzoki
Data: 26 paź 2010, godz. 19:45
Ja chodziłam do Pani Kaczmarskiej i jestem zadowolona zdałam za pierwszym razme i wolałam wydać więcej ale iść do lepszego osk niż tak jak niektórzy do kumpla a teraz mają z tego gówno...
Autor: ~Darek
Data: 15 lis 2010, godz. 14:50
Rondo: 4 w dąbrowie, raz w Bukownie , egz za pierwszym ... polecam!!!
Autor: ~uczen
Data: 20 lis 2010, godz. 14:53
Mam dylemat odnosnie wybrania osk. Zastanawiam sie nad 3 osrodkami:Marzanna,Włoded,Trakt. Ktory najbardziej polecicie ?
Autor: ~olek
Data: 21 lis 2010, godz. 23:28
Zaden z nich nie jest godny polecenia.
Autor: ~JWP
Data: 22 lis 2010, godz. 11:09
A co sądzicie o Sfinksie?
Autor: ~RUDAANKA
Data: 22 lis 2010, godz. 16:05
maly--- napisał tak:
laborek napisał tak:
Witam
Zaliczyłam 3 ośrodki: LOK, Marzanna oraz Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Anna Kaczmarska.
LOK - brak słów, zresztą już nie istnieje.
Marzanna- nienajgorzej gdyby wyciąć cene i przeładowane grafiki instruktorów
OSK Anna Kaczmarska- nic dodać nic ująć poprostu supersmiling smiley www.kaczmarskaanna.pl
Nie ma to jak własny Ośrodek reklamowa. Oczywiście OSK Anna Kaczmarska sama się reklamuje. A ja powiem któtko wybierzcie każdy Ośrodek byle nie OSK Anna Kaczmarska.

Zdawałam w ośrodku Anny Kaczmarskiej i powiem rewelacja, miła kadra i wyszkolona.
Prawo jazdy w Dabrowie Górniczej zdałam za pierwszym razem - co świadczy o ich profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Naprawdę polecam!
Autor: ~RUDYCZESIEK
Data: 23 lis 2010, godz. 11:06
A ja nie polecam Anny Kaczmarskiej. Instruktorzy to stare dziadki i bufony.
Autor: ~kasia
Data: 23 lis 2010, godz. 13:26
A ja polecam wszystkich tylko NIE OSK NOWY!!!!
Ja u nich robiłam i w końcu dałam w dąbrowie, ale później okazało się że mam nieważne badania lekarskie, I muszę znowu wybulić 110 zł na prawdziwe badania. Okazało się że OSK NOWY robi badania u lekarzea który nie ma uprawnień. Skandal, nie idźcie tam, odradzam stanowczo. Niekompetencja i ździerstwo, Ja tego tak nie zostawie!
Autor: ~fred
Data: 27 lis 2010, godz. 12:07
witam.czy ktoś z obecnych na forum chodził do krokusa?kusi mnie niska cena za kurs i tak jak pisze egzamin za pierwszym razem.
Idź do strony:  «|<-...21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29| 30| 31| ...->|»

Akcja: GrupyWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.