rejsy
Wirtualny Olkusz - FORUM Wirtualny Olkusz Wirtualny Olkusz - CZAT Wirtualny Olkusz - FORUM

Olkusz

I n f o r m a c j a:
Sprawy olkuskie, ważne i błahe. W miarę wyłaniania się określonych tematów bedziemy dokładać grupy tematyczne. Na razie niech działa!
N o w e  w i a d o m o ś c i:
Re: Takie coś w ogrodzie
Na takiej działeczce można sobie też machnąć taki domek typowo letniskowy, można go nawet na całoroczny przerobić :) Mi się podobają takie drewniane, coś takiego ...
(22 sie, 11:51, sosna, Hydepark)
Re: Aranżacja
Ciekawą alternatywą dla fachowców od projektowania wnętrz są programy do tego służące. Jeden z takich programów to Planuj z Forte , można go pobrać stąd: ...
(22 sie, 11:49, sosna, Hydepark)
Re: Przeprowadzki
Ja mogę polecić wam również firmę przeprowadzki Francja. Naprawdę dobra firma oferująca przeprowadzki do Francji oraz z Francji do Polski lub innych miast w Europie. ...
(22 sie, 11:47, Pimpo, Hydepark)
Re: gdzie najlepiej kupić piec co w Olkuszu?
W dzisiejszych czasach taki sprzęt można zamówić przez internet i to w korzystniejszych cenach. Jednym z takich sklepów jest sklep Inserw- https://buderus-inserw.pl/sklep/, mają spory wybór, ...
(22 sie, 11:24, sosna, Hydepark)
Re: Podobają Wam się te meble?>
Tak, zgadzam się w przedmówcą, że jeśli chcesz spać na takiej sofie to lepiej już zainwestować w łóżko- dużo wygodniej i zdrowiej dla kręgosłupa :) ...
(22 sie, 11:22, sosna, Hydepark)
samochód dla kobiety
Możecie pomóc mi w wyborze? Chcę kupic małe, zwinne autko, po mieście, ja i dziecko będziemy nim jeździć. Cena do 20tys , może ciut więcej ...
(21 sie, 19:01, zuzia.gola, Hydepark)
Re: Aranżacja wnętrz
Mi się wydaje, że warto samemu sobie coś zaprojektować, a pieniądze, które by na projektowanie trzeba wydać, można zainwestować w meble. Ja zamówiłam sobie takie ...
(21 sie, 16:24, magnolia, Hydepark)
Ja mam domek w ogrodzie, który sami sobie zrobiliśmy :D Pewnie że są praktyczne, my w takie upały co były teraz tylko tam siedzieliśmy i ...
(21 sie, 14:44, magnolia, Hydepark)
otwieranie zamków Gdynia
Znalazłam takie otwieranie zamków Gdynia A moglibyście mi polecić podobne usługi w Olkuszu? W jednym samochodzie mi się zamek zepsuł i nie mogę wejść do środka!
(21 sie, 12:42, magnolia, Hydepark)
Zajrzeć można również do http://puzzle-piankowe.pl/ znajdziecie tutaj puzzle piankowe. Naprawdę świetna zabawa dla dzieci. Poszczególne zestawy można ze sobą łączyć, duży wybór modeli oraz kolorów. ...
(19 sie, 01:38, Czaol, Hydepark)
 GrupyWątki • «»Nowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  «|<-...21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29| 30| 31| ...->|»
Re: Który Osrodek Szkolenia Kierowców?
Autor: ~stara panna
Data: 18 paź 2010, godz. 16:47
Do rafał-to najwidoczniej pracujesz w ośrodku gdzie jest wystarczająco wielu instruktorów,dzięki czemu Ty się nudzisz w domu i masz czas siedzieć na forum.smiling smiley
Autor: ~dzoki
Data: 26 paź 2010, godz. 19:45
Ja chodziłam do Pani Kaczmarskiej i jestem zadowolona zdałam za pierwszym razme i wolałam wydać więcej ale iść do lepszego osk niż tak jak niektórzy do kumpla a teraz mają z tego gówno...
Autor: ~Darek
Data: 15 lis 2010, godz. 14:50
Rondo: 4 w dąbrowie, raz w Bukownie , egz za pierwszym ... polecam!!!
Autor: ~uczen
Data: 20 lis 2010, godz. 14:53
Mam dylemat odnosnie wybrania osk. Zastanawiam sie nad 3 osrodkami:Marzanna,Włoded,Trakt. Ktory najbardziej polecicie ?
Autor: ~olek
Data: 21 lis 2010, godz. 23:28
Zaden z nich nie jest godny polecenia.
Autor: ~JWP
Data: 22 lis 2010, godz. 11:09
A co sądzicie o Sfinksie?
Autor: ~RUDAANKA
Data: 22 lis 2010, godz. 16:05
maly--- napisał tak:
laborek napisał tak:
Witam
Zaliczyłam 3 ośrodki: LOK, Marzanna oraz Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Anna Kaczmarska.
LOK - brak słów, zresztą już nie istnieje.
Marzanna- nienajgorzej gdyby wyciąć cene i przeładowane grafiki instruktorów
OSK Anna Kaczmarska- nic dodać nic ująć poprostu supersmiling smiley www.kaczmarskaanna.pl
Nie ma to jak własny Ośrodek reklamowa. Oczywiście OSK Anna Kaczmarska sama się reklamuje. A ja powiem któtko wybierzcie każdy Ośrodek byle nie OSK Anna Kaczmarska.

Zdawałam w ośrodku Anny Kaczmarskiej i powiem rewelacja, miła kadra i wyszkolona.
Prawo jazdy w Dabrowie Górniczej zdałam za pierwszym razem - co świadczy o ich profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Naprawdę polecam!
Autor: ~RUDYCZESIEK
Data: 23 lis 2010, godz. 11:06
A ja nie polecam Anny Kaczmarskiej. Instruktorzy to stare dziadki i bufony.
Autor: ~kasia
Data: 23 lis 2010, godz. 13:26
A ja polecam wszystkich tylko NIE OSK NOWY!!!!
Ja u nich robiłam i w końcu dałam w dąbrowie, ale później okazało się że mam nieważne badania lekarskie, I muszę znowu wybulić 110 zł na prawdziwe badania. Okazało się że OSK NOWY robi badania u lekarzea który nie ma uprawnień. Skandal, nie idźcie tam, odradzam stanowczo. Niekompetencja i ździerstwo, Ja tego tak nie zostawie!
Autor: ~fred
Data: 27 lis 2010, godz. 12:07
witam.czy ktoś z obecnych na forum chodził do krokusa?kusi mnie niska cena za kurs i tak jak pisze egzamin za pierwszym razem.
Idź do strony:  «|<-...21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29| 30| 31| ...->|»

Akcja: GrupyWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.