rejsy
Wirtualny Olkusz - FORUM Wirtualny Olkusz Wirtualny Olkusz - CZAT Wirtualny Olkusz - FORUM

Olkusz

I n f o r m a c j a:
Sprawy olkuskie, ważne i błahe. W miarę wyłaniania się określonych tematów bedziemy dokładać grupy tematyczne. Na razie niech działa!
N o w e  w i a d o m o ś c i:
Re: Domena dla firm
Przy wyborze hostingu warto zwrócić uwagę na doświadczenie danej firmy. Ja już parę razy nadziałem się na hosting, który co chwile był niedostępny. Teraz używam ...
(30 wrz, 13:33, Pimpo, Hydepark)
Agencja reklamowa - dobry pomysł na początek?
Co myślicie, żeby już w trakcie zakładania firmy skorzystać z usług agencji reklamowej? Chodzi mi o to, żeby uniknąć tego martwego okresu, który jest prawie ...
(30 wrz, 11:24, Jenkin, Hydepark)
Re: Regały
Co do wyposażenia sklepów to dobry sprzęt można znaleźć w iglootechnika.pl Sprawdźcie firmę IgloTechnika oferującą profesjonalne wyposażenie sklepów.
(30 wrz, 09:29, Pimpo, Hydepark)
Re: Sprzedaż spółek
Sprawdźcie komornika w Piasecznie - http://www.komornikwpiasecznie.pl . Bardzo dobre usługi komornicze, które realizowane są na terenie całej Polski.
(30 wrz, 00:26, Pimpo, Hydepark)
Re: mieszkanie w domu czy w bloku?
No właśnie a czym ogrzewacie swoje domki, bo zastanawiamy się z mężem w jaki kocioł warto zainwestować. Czy te całe kolektory słoneczne, pompy ciepła naprawdę ...
(29 wrz, 14:26, magnolia, Olkusz)
Grzechotka do klucza dynamometrycznego 1/2"
Muszę znajomemu odkupić taką grzechotkę, którą pożyczył od niego mój syn i gdzieś zgubił. Zastanawiam się nad tym producentem Facoom. Czy jest dobry?
(29 wrz, 14:16, magnolia, Hydepark)
Re: Inwestowanie w złoto
Oczywiście,że warto ! Złoto w ostatnim czasie osiąga bardzo dobre ceny. Zresztą od prawie 20 lat cena tego kruszcu ciągle rośnie ( przejrzyj sobie odpowiednie ...
(29 wrz, 13:59, ilka, Hydepark)
Inwestowanie w złoto
Czy ktoś z Was inwestował może w złoto? Czy warto?
(29 wrz, 13:22, zderka, Hydepark)
Re: Oświetlenie do pokoju dziecięcego
Moja młodsza córcia przez jakiś czas miała duże problemy z zasypianiem sama. Tak więc kupiłam jej lampkę przy łóżku, która daje mleczne światło. Zamawiałam tutaj: http://luxar.com.pl/oswietlenie-do-pokoju-dzieciecego znajdziesz cały ...
(29 wrz, 11:08, ilka, Hydepark)
Re: Worek bokserski gdzie kupić
Hej. Zerknij sobie do tego sklepu: bushido-sport.pl - tak się składa,że sama ostatnio zamawiałam dla męża worek bokserski i kupowałam właśnie tam. Mąż bardzo zadowolony. Worek ...
(29 wrz, 10:04, zderka, Hydepark)
 GrupyWątki • «»Nowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony:  «|<-...21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29| 30| 31| ...->|»
Re: Który Osrodek Szkolenia Kierowców?
Autor: ~stara panna
Data: 18 paź 2010, godz. 16:47
Do rafał-to najwidoczniej pracujesz w ośrodku gdzie jest wystarczająco wielu instruktorów,dzięki czemu Ty się nudzisz w domu i masz czas siedzieć na forum.smiling smiley
Autor: ~dzoki
Data: 26 paź 2010, godz. 19:45
Ja chodziłam do Pani Kaczmarskiej i jestem zadowolona zdałam za pierwszym razme i wolałam wydać więcej ale iść do lepszego osk niż tak jak niektórzy do kumpla a teraz mają z tego gówno...
Autor: ~Darek
Data: 15 lis 2010, godz. 14:50
Rondo: 4 w dąbrowie, raz w Bukownie , egz za pierwszym ... polecam!!!
Autor: ~uczen
Data: 20 lis 2010, godz. 14:53
Mam dylemat odnosnie wybrania osk. Zastanawiam sie nad 3 osrodkami:Marzanna,Włoded,Trakt. Ktory najbardziej polecicie ?
Autor: ~olek
Data: 21 lis 2010, godz. 23:28
Zaden z nich nie jest godny polecenia.
Autor: ~JWP
Data: 22 lis 2010, godz. 11:09
A co sądzicie o Sfinksie?
Autor: ~RUDAANKA
Data: 22 lis 2010, godz. 16:05
maly--- napisał tak:
laborek napisał tak:
Witam
Zaliczyłam 3 ośrodki: LOK, Marzanna oraz Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców Anna Kaczmarska.
LOK - brak słów, zresztą już nie istnieje.
Marzanna- nienajgorzej gdyby wyciąć cene i przeładowane grafiki instruktorów
OSK Anna Kaczmarska- nic dodać nic ująć poprostu supersmiling smiley www.kaczmarskaanna.pl
Nie ma to jak własny Ośrodek reklamowa. Oczywiście OSK Anna Kaczmarska sama się reklamuje. A ja powiem któtko wybierzcie każdy Ośrodek byle nie OSK Anna Kaczmarska.

Zdawałam w ośrodku Anny Kaczmarskiej i powiem rewelacja, miła kadra i wyszkolona.
Prawo jazdy w Dabrowie Górniczej zdałam za pierwszym razem - co świadczy o ich profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Naprawdę polecam!
Autor: ~RUDYCZESIEK
Data: 23 lis 2010, godz. 11:06
A ja nie polecam Anny Kaczmarskiej. Instruktorzy to stare dziadki i bufony.
Autor: ~kasia
Data: 23 lis 2010, godz. 13:26
A ja polecam wszystkich tylko NIE OSK NOWY!!!!
Ja u nich robiłam i w końcu dałam w dąbrowie, ale później okazało się że mam nieważne badania lekarskie, I muszę znowu wybulić 110 zł na prawdziwe badania. Okazało się że OSK NOWY robi badania u lekarzea który nie ma uprawnień. Skandal, nie idźcie tam, odradzam stanowczo. Niekompetencja i ździerstwo, Ja tego tak nie zostawie!
Autor: ~fred
Data: 27 lis 2010, godz. 12:07
witam.czy ktoś z obecnych na forum chodził do krokusa?kusi mnie niska cena za kurs i tak jak pisze egzamin za pierwszym razem.
Idź do strony:  «|<-...21| 22| 23| 24| 25| 26| 27| 28| 29| 30| 31| ...->|»

Akcja: GrupyWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.